Çıkış / Exit

İşleminiz Yapılıyor.
 
 
 
 
 
 
 
 
English

 1960 yılında  Kayseri İli Sarız İlçesi Yaylacı Köyü’nde doğdu.
        1986 yılında Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Uluslararası İlişkiler Bölümünden iyi derece ile mezun oldu. 1,5 yıl İçişleri Bakanlığı Mahalli İdareler Kontrolörü olarak görev yaptı.
        1988 yılında Nevşehir Valiliğinde Kaymakam Adayı olarak Mülki İdare Amirliği görevine başladı. Hacıbektaş ve Boğazlıyan İlçelerinde Kaymakam Vekilliği yaptı. 1 yıl İngiltere'de eğitim amaçlı bulundu.
        Sırasıyla; Giresun – Doğankent, Diyarbakır - Çüngüş Kaymakamlığı, Şırnak Vali Yardımcılığı, Aydın - İncirliova Kaymakamlığı ve aynı dönemde büyük Depremde Düzce Deprem Kriz Merkezi görevi, akabinde Amasya - Merzifon ve İzmir - Foça Kaymakamlığı görevlerinde bulundu. Foça Kaymakamlığı döneminde Başbakanlık İnsan Hakları Başkanlığı tarafından 1 hafta süreyle, İngiltere (Kuzey İrlanda) ve İrlanda’ya gönderilerek, Bölücü Terörle Mücadele içerikli çalışmalara katıldı.
        29.08.2011 tarih 2011/646 sayılı Müşterek Kararname  ile Akhisar Kaymakamı olarak İlçemize atanmıştır. 26.09.2011 tarihinden itibaren Akhisar İlçesinde Kaymakam olarak görev yapmaktadır.
        Evli ve dört çocuk babasıdır.
        İyi derecede İngilizce bilir.
 

İletişim Formu
Online (Canlı) Mesaj

Kamil KÖTEN

1960 yılında Kayseri İli Sarız İlçesi Yaylacı Köyü'nde doğdu. 1986 yılında Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Uluslararası İlişkiler Bölümünden iyi derece ile mezun oldu. 1,5 yıl İçişleri Bakanlığı Mahalli İdareler Kontrolörü olarak görev yaptı. 1988 yılında Nevşehir Valiliğinde Kaymakam Adayı olarak Mülki İdare Amirliği görevine başladı. Hacıbektaş ve...

Salih HIZLI

24 Ocak 1968 tarihinde Akhisar'da doğdu. İlk Okulu Cumhuriyet İlkokulunda, Orta Okulu Atatürk Orta Okulunda, Liseyi Akhisar Lisesinde tamamladı. Yüksek Öğrenimini İstanbul Teknik Üniversitesi Sakarya Mühendislik Fakültesi İnşaat Bölümünde bitirdi. İş hayatına 1989 yılında Akhisar'da Mühendislik hizmeti ile başladı. Askerlik dolayısıyla bir yıl ara verdiği iş hayatına müteahhitlik ve mühendislik yaparak...