Çıkış / Exit

İşleminiz Yapılıyor.
 
 
 
 
 
 
 
 
English

24 Ocak 1968 tarihinde Akhisar’da doğdu. İlk Okulu Cumhuriyet İlkokulunda, Orta Okulu Atatürk Orta Okulunda, Liseyi Akhisar Lisesinde tamamladı. Yüksek Öğrenimini İstanbul Teknik Üniversitesi Sakarya Mühendislik Fakültesi İnşaat Bölümünde bitirdi.

İş hayatına 1989 yılında Akhisar’da Mühendislik hizmeti ile başladı. Askerlik dolayısıyla bir yıl ara verdiği iş hayatına müteahhitlik ve mühendislik yaparak devam etti. Mimar olan eşi ile 1993 yılında evlenen Salih Hızlı iki çocuk babasıdır.

Adalet ve Kalkınma Partisinde göreve Kurucu Başkan Yardımcısı olarak başladı. Siyasi ve Hukuk İşleri Başkanlığı kongre sonrası da devam etti. Ayrıca İnşaat Mühendisleri Odası Akhisar Temsilciliği ve Spastik Özürlüler Derneği Yönetim Kurulu Üyelikleri yapmıştır.
 

İletişim Formu
Online (Canlı) Mesaj

Kamil KÖTEN

1960 yılında Kayseri İli Sarız İlçesi Yaylacı Köyü'nde doğdu. 1986 yılında Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Uluslararası İlişkiler Bölümünden iyi derece ile mezun oldu. 1,5 yıl İçişleri Bakanlığı Mahalli İdareler Kontrolörü olarak görev yaptı. 1988 yılında Nevşehir Valiliğinde Kaymakam Adayı olarak Mülki İdare Amirliği görevine başladı. Hacıbektaş ve...

Salih HIZLI

24 Ocak 1968 tarihinde Akhisar'da doğdu. İlk Okulu Cumhuriyet İlkokulunda, Orta Okulu Atatürk Orta Okulunda, Liseyi Akhisar Lisesinde tamamladı. Yüksek Öğrenimini İstanbul Teknik Üniversitesi Sakarya Mühendislik Fakültesi İnşaat Bölümünde bitirdi. İş hayatına 1989 yılında Akhisar'da Mühendislik hizmeti ile başladı. Askerlik dolayısıyla bir yıl ara verdiği iş hayatına müteahhitlik ve mühendislik yaparak...