Çıkış / Exit

İşleminiz Yapılıyor.
 
 
 
 
 
 
 
 
English

1967 Gördes’te doğdum. İlk, orta ve lise öğrenimimi Gördes’te, Hacettepe Üniversitesi Sağlık İdaresi Yüksek Okulu’nda yüksek öğrenimimi tamamladıktan sonra askerlik görevini Samsun’da tamamladım.
1 Aralık 1993 yılında öğretmen olarak kamu görevine başladım. İstanbul Defterdarlığı Bayrampaşa Vergi Dairesi’nde görev yaptım. İzmir Konak Vergi Dairesi’nde memur olarak görev yaptım. Gördes Mal Müdürlüğü’nde memur, şef ve müdürlük görevlerinde bulundum. 1998 – 2001 yıllarında Gördes Devlet Hastanesi’nde Döner Sermaye Saymanlığı’nı yürüttüm. 2001 yılında Milli Eğitim Bakanlığı’na geçerek Erzurum / Karaçoban’da sınıf öğretmenliği görevinde bulundum. Gördes Çiçekli İlköğretim Okulu ve Kıranköy İlköğretim Okullarında öğretmen ve müdür yetkili öğretmen olarak görev yaptıktan sonra 2004 yılından 1 Aralık 2008 tarihine kadar Gördes İlçe Milli Eğitim Şube Müdürlüğü görevini yürüttüm.

Evli ve iki çocuk babasıyım. 
1 Aralık 2008’de kamu görevimden istifa ederek 17 Ocak 2009 tarihinde Belediye Başkanlığı adayı oldum ve 29 Mart 2009 tarihinde Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde Gördes Belediye Başkanlığı’na seçildim.1 Nisan 2009 tarihinden bugüne de Gördes Belediye Başkanlığı görevini devam ettirmekteyim.
 

İletişim Formu
Online (Canlı) Mesaj