Çıkış / Exit

İşleminiz Yapılıyor.
 
 
 
 
 
 
 
 
English

GÜLBEN ERGEN KONSERİ

Manisa Cumhuriyet Meydanı etkinliklerini için tıklayın

Tarih : 26.04.2014 / 26.04.2014    Saat : 20:30

Türkiye`nin en çok sevilen sanatçılarından Gülben Ergen kapsamında Manisalı sevenleriyle 26 nisan akşamı Cumhuriyet Meydanı`nda Mesir Festivalinin coşkusuyla buluşuyor.
 

 

Gülben Ergen Kimdir?

 

Sanat kariyerine oyunculukla başlayan Ergen, sonrasında müzik piyasasına adım atmıştır. Müzik kariyerine ise assolist olarak başlamıştır.2001 yılında,Dadı dizisinde canlandırdığı Melek karakteri ile oyunculuğun zirvesine çıkmış ve Altın Kelebek Ödülleri'nde "En İyi Kadın Oyuncu" ödülünü almıştır.
2002 yılında Sade ve Sadece albümünün çıkış şarkısı "Abayı Yaktım" ile müzikte büyük bir çıkış yakalamış ve Kral TV Video Müzik Ödülleri'nde "Yılın Bestesi" ödülünü almıştır. 2004 yılında, Uçacaksın albümü ile büyük bir başarı yakalamış, yıla damgasını vurmuştur. Albüm 600.000 satış rakamıyla MÜ-YAP'tan diamond ödülü almıştır.Daha sonraki çıkardığı albümlerin hepsinde de MÜ-YAP'tan ödül almayı başarmıştır. 2009 yılında "Giden Günlerim Oldu" şarkısı ile Resmi Türkiye listesinde yılın en uzun süre zirvede yer alan kadın sanatçısı olmuştur.Ergen, 2000'li yıllarda albümleri en çok satan 3 kadın sanatçıdan biridir.Toplam albüm satışı 2 milyon üzerindedir.
 

  Tarihinden     Tarihine Kadar Olanları

GÜLBEN ERGEN KONSERİ

Manisa Cumhuriyet Meydanı
Türkiye`nin en çok sevilen sanatçılarından Gülben Ergen kapsamında Manisalı sevenleriyle 26 nisan akşamı Cumhuriyet Meydanı`nda Mesir Festivalinin coşkusuyla buluşuyor. Gülben Ergen Kimdir? Sanat kariyerine oyunculukla başlayan Ergen, sonrasında müzik piyasasına adım atmıştır. Müzik...